| noname2021 a întrebat:

Daca am dat comanda de un colet,si nu mai pot anula comanda deoarece a fost trimis,iar eu nu doresc sa il mai iau de la curier, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni curierul daca ai primit un numar de telefon si ii spui ca nu mai doresti sa primesti coletul si vrei sa-l dai retur, sau daca n-ai primit un numar de telefon suni la firma de curierat si le spui awb-ul, numele tau si ca nu mai vrei sa primesti coletul. Macar nu mai pierd timpul sa te caute, sa te includa in traseu etc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu : soliciti curierului sa faca retur colet.