| MoMoScumpik a întrebat:

Am dat o comanda la Emag si as vrea sa stiu daca livrearea prin curier ramane 10 lei deoarece eu as dori sa imi vina la tara.si as vrea sa stiu daca pot anula o comanda

4 răspunsuri:
| Lorena_2784 a răspuns:

Ai putea sa le trimiti un mail la cei de la emag...trebuie undeva pe site sa scrie "Contact" si dai acolo si iti va aparea adresa lor de mail

Daca nu ai trimis comanda de mult. poate ai sanse sa o anulezi.

Funda?

| MoMoScumpik explică (pentru Lorena_2784):

Am inccercat sa le trimit email, dar apas pe Send, mi se inchide pagina, iar cand ma uit la Outbox, imi zice ca mesajul nu a fost trimis.De ce?

| Lorena_2784 a răspuns (pentru MoMoScumpik):

Pai nu stiu
cred ca ar trebui sa trimiti la aceasta adresa de email...cred.
service@emag.ro

| EdiT a răspuns:

După câte știu...cei de la eMAG oferă transportul inclus în preț...