| MaxKiller a întrebat:

Daca am dat o comanda pe eMAG vineri la ora 21 cand imi ajunge comanda?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Marti in jurul pranzului. Asta depinde si de la ce ora vine Fan Courier.

| express11 a răspuns:

Iti vine marti.trebuie sa primesti un telefon de confirmare, apoi il trimite.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil marti

| Danzell a răspuns:

Depinde de mai multe chestii. de numarul de comenzi pe care le au, de disponibilitatea pe stoc si de distanta.
cel mai putin poate fi sa dai comanda azi si sa iti vina maine. mie o comanda a durat 5 zile pentru ca nu era produsul pe stoc

| AnimatedSignature a răspuns:

Păi sâmbătă și duminică nu lucrează, luni abia se primește cererea și ajunge cam marți pe la prânz.

| Robi1444 a răspuns:

Stai calm ca eu am asteptat 1 saptamana (FIX) pentru un telefon tot de la eMAG.

| IulianDornianu61 a răspuns:

In principiu, ei iti vor trimite un mesaj/ e-mail in care iti vor spune ca produsul tau va fi trimis. Eu am comandat un telefon de la ei si peste o zi mi-au dat mesajul ca va veni telefonul in 24 de ore. Deci cam in 2 zile de la plasarea comenzii ar trebui sa iti ajunga la usa.

| imbauser a răspuns:

Comanda va ajunde luni intre orele 8 si 18

| Deea990 a răspuns:

Comanda îți va ajunge minim peste 2 ZILE.

| AjutorUrgentVaRog a răspuns:

Daca ai dat comanda vineri la ora 21, comanda iti va ajunge in cursul zilei de duminica.