| DeeaDiDi123 a întrebat:

Daca am o imagine, poza se poate sa mi-o imprime, la magazinele de specialitate, pe o foaie ca cele de abtibilduri? As vrea sa le lipesc intr-un jurnal.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Să înțeleg că vrei să scoți la imprimanta o imagine cu caracteristicile... unui sticker ( adică lipicios )?
Sau nu am înțeles eu corect ¿

Sau vrei ceva exact gen actibild?

În ambele cazuri nu știu exact să-ți răspund, deși bănuiesc că s-ar putea... (poți întreba și poți să-mi spui și mie big grin )

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Bună din nou.

Poți să îmi spui, după : numele magazinului & prețul?

| Den1sa a răspuns:

Da

| Elan a răspuns:

Cauta pe Google Search Imprimare Imagine si o sa iti arate multe magazine!