| anonim_4396 a întrebat:

Inafara de photoshop si pizap, ce program mai poate taia corpul unei persoane dintr-o fotografie si sa-l imprime pe o imagine simpla?

Răspuns Câştigător
| cosmina16 a răspuns:

Photoinstrument

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Gimp happy

| sti a răspuns:

GIMP este un program asemanator Photoshop dar e GRATUIT http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=15&lid=2516

| Mony a răspuns:

Photo intrument, photoshop :d

| ravanoos a răspuns:

Se mai poate si cu picasa 3.Cu programul asta poti inlatura ochii rosii, poti decupa imaginile, poti lipi pe ele bucati din alte imagini, si sa stii ca iti arata toate pozele din computer iti spun ca eu am gasit poze pe care nu stiam ca le am!