| Anablondyi a întrebat:

Daca am o rochie din saten bej aproape gri...cu ce pantofi sa o asortez (ce culoare de pantofi) ca sa nu fie monoton. un albastru rosu? sau ce alta culoare? dau funda pentru cele mai bune sfaturi:*

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

La bej merge alb sau negru ( culoare neutra ) - merg si alte culori dar vei arata ca tricolorul

| deutSa a răspuns:

La bej spre gri.merge foarte bine albastru inchis, sau culorile alb, negru si de asemenea un galben pal sau rosu spre grena