| Florifl0 a întrebat:

Daca am pierdut o cartela o pot recupera exact cum a fost cu număr si minute?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da te duci la operator acolo isi da un formular, ultima incarcare, apel, mesaje etc
cartela va vi exact cum ai pierdut-o, nu stiu daca trebuie sa platesti ceva
https://www.google.ro/......ps?/search

| akaMarian a răspuns:

Ai putea sa te duci la operatorul tau, sa iti inchida cartela, ca nimeni nu poate sa o foloseasca in continuare, dar din cate stiu trebuie sa demonstrezi ca e cartela ta, minutele nu cred ca ti le mai da nimeni inapoi, dar numarul e cel mai probabil!