| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Daca am terminat minutele[cosmate... abonament]... mi le reincarca? si daca da.cand?laughingdau funda!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca ai epuizat ce e stipulat in contract, vei fi taxat, iar minutele si tot ce include abonamentul, ti se vor da la data stabilita de ei, de ex.la data de 5 a lunii sa zicem ti se incheie abonamentul, pe data de 6 ai minute si tot ce prevede abonamentul.deci trebuie sa treaca luna...iar daca tu le-ai epuizat prea devreme, vei fi taxata...multa sanatate si un an nou fericit alaturi de cei dragihappy

1 răspuns:
| HeeYeon a răspuns:

Ți le reîncarcă pe dată respectivă trecută în abonament. Și normal îți scrie dacă dai mesaj.