| alex4show a întrebat:

Minutele nationale pot fi folosite si catre cosmote, daca le-am terminat pe cele in retea? (Abonament)

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Minutele nationale pot fi folosite in orice retea din tara, fie ea fixa sau mobila.

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Da - minute nationale in orice retea

| BlueStar12 a răspuns:

Cum au zis si ceilalti
Minutele nationale se folosesc in orice retea din Romania adica si in cea care esti tu dar nu stiu daca asta inseamna si pentru retelele de telefonie fixa cum ar fi RDS sau Romtelecom dar cred ca ar trebui sa mearga.

| ArsenieBoca a răspuns:

Minutele Nationale Pot Fi folosite in orice Retea