| Maleficul a întrebat:

Daca apa minerala/plata a stat sub munti mii de ani de ce cand o pun oameni in sticle are termen de expirare?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Apa curgatoare are acelasi gust cu cea statatoare? Daca ai incercat vreodata.

| Musique a răspuns:

Nu știam că apa (pe care o cumpărăm) expiră.

| Solsagan a răspuns:

Tocmai pentru că este îmbuteliată.
Şi de multe ori, nu este luată direct de acolo.

| TURCUL0001 a răspuns:

Deoarece este imbuliata.

| Terente20 a răspuns:

Pentru ca cea din munti este curgatoare, deci nu expira. odata ce a fost pusa in sticla...ce intrebare e asta?

| ipohondru a răspuns:

Odată îmbuteliată oamenii nu mai pot urina în ea, de aceea are termen de expirare! Dacă îți bei urina poți să trăiești veșnic!