| cîrne a întrebat:

Daca ar fi sa afli ca vei muri maine, care ar fi cel mai mare regret al tau?

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca nu o sa mai vad niciun rasarit

| Bacemi a răspuns:

Daca ar fi sa mor cel mai mare regret ar fi ca nu am apucat sa intemeiez o familie in care sa guverneze iubirea.

| Silvia a răspuns:

Ca n-am rezlizat nimic important.

| psiholoaga a răspuns:

La ce ora?tongue Nu cred ca as avea, pana maine e destul timp sa imi iau la revedere, sa petrec cateva ore cu cei dragi... Cred ca mie mi-ar fi suficient ragazul asta ca sa plec fara regrete.

| lia a răspuns:

Ca am aflat ca mor...ca sa am timp de regrete.

| JeSa a răspuns:

Buna!, ceia ce a scris Legiuitoarea! ar fi fost si rasp. meuwinking!, Pa, pa!, ps. ciudat laughing dar adevarat tongue

| juniper a răspuns:

Ca nu am vazut spatiul.

| viatadecacatt a răspuns:

Ca nu ajung in pat cu baiatu de care-mi placesad
laughing

| Andreea_8014 a răspuns:

Ca nu pot sa mai imbrac rochia alba de mireasa si sa-mi implinesc dorintele.sa fiu fericita impreuna ca familia.pe care trebuia sa o am odata si odata.sad.
Eu unu, ii multumesc lui Dumnezeu ca-mi da sansa la viata, si trebuie sa o apar cu toate puterile mele pentru.ca este importanta si.multi si-ar dori-o.sad

Deyutzza:*

| DonGiovanni a răspuns:

Ca sunt inca virgin laughing (am 12 ani )

| betty17 a răspuns:

Ca nu am apucat sa traiesc libera fara sprijinul nimanui

succes

| dudu_4306 a răspuns:

Ca nu mi-am reinstalat Windows-ul.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Că nu las un moștenitor în urma mea!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare regret al meu ar fi acela ca nu am apucat sa simt pe pielea mea cum este sa traiesti pe cont propriu, sa te intretii din cariera ta, sa acorzi un ajutor, in semn de apreciere, parintilor happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am apucat sa fac sex cu toate femeile de pe planeta tongue ei nu chiar toate, va las voua bunicutelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu am putut darui toata iubirea! ca nu am trait viata cu toata intensitatea si multe, multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu le-am spus celor dragi (parintii, bunici...) cat ii iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As regreta faptul ca nu am ajuns sa imi vad visele devenite realitate...

| lacilaci19 a răspuns:

Pai...ca nu mi-am trait viata

| emulas a răspuns:

Ca nu am facut sex