| anonim_4396 a întrebat:

Daca maine ati muri ce regretati ca nu ati facut? eu regret ca nu i-am spus persoanei iubite co iubesc

27 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Daca (maine) a(s)m muri(t), ce regret sa mai am?
In fine... poftim, as regreta ca n-am facut copii!

| anonim_4396 explică (pentru JeSa):

Inca nu ai murit / maine mori zi acum ce regrete ai

| JeSa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am raspuns.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ca n-am apucat sa fac bungee-jumping.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un copil.

| Necrophagist a răspuns:

Ca nu am fost cat as fi vrut de moral

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca as regreta ca nu am reusit sa impartasesc mai mult cu un suflet pereche. Si ca nu am stors mai mult din viata pe care am avut-o. Si poate ca nu am reusit sa las ceva mai mult in urma, dar asta o pot rezolva generatiile urmatoare.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Spune-i astazi c-o iubesti, daca este posibil. Nu mai e atat de important raspunsul, ci ca-i spui. Si daca nu mai este posibil acum, spune-i chiar daca nu te aude. Poate printr-o minune ajunge gandul tau la ea.

| Chris a răspuns:

As regreta multe lucruri pe care, candva, am avut ocazia sa le fac si nu le-am facut. Nu-mi vine nimic concret in minte.

| caractere a răspuns:

Inca nu e timpul pierdut sa ii spui ce simti(ce ai simtit - daca e o fosta iubita)...

Ar trebui sa fac o lista marisoara ca sa raspund intrebarii tale. Pe de alta parte, as avea o lista coplesitor de mare cu lucrurile pe care nu regret ca le-am facut.

| anonim_4396 explică (pentru caractere):

Sal man ai dreptate

| Luori a răspuns:

Nu regret lucrurile pe care nu le-am facut ( avand ocazia ), ci as regreta lucrurile pe care nu mai am ocazia sa le fac, avand in vedere ca nu as mai avea timp sa le-ncerc.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pana la momentul de fata nu am nimic pentru care sa regret, absolut nimic.dar daca ar fi sa mor as regreta ca nu as putea sa imi vad fetitele mari in rest nimic!

| Deny1333 a răspuns:

Probabil aş face astăzi lucrurile pe care nu am avut curajul să le fac, iar ce nu am cum să rezolv... asta e, în viaţă nu reuşim să facem tot ce ne dorim.
Mai bine fără regrete. happy

| Rapunzell a răspuns:

Am facut cam tot ce-am vrut pana acum. Si regret multe lucruri pe care le-am facut.

| AnnaDee a răspuns:

IDEM, raymusic. Idem

| Lavinia218 a răspuns:

Nu as Regreta Nimic! As fii fericita ca am trait, am simtit, am iubit...

| SweetElena93 a răspuns:

As regreta ca nu mi-ai dat funda sad

| DJohnny a răspuns:

As regreta ca nu am putut sa traiesc mai mult.

| djhateme a răspuns:

Buna intrebarea.Probabil ca as incerca sa repar toate greselile pe care le-am comis,si mi-as cere iertare tuturor celor care am gresit, macar daca tot mor, sa mor cu inima impacata.

| Garoafe a răspuns:

Ca nu am apucat sa ma distrez cu aplicatia SIRI de pe iphone 4S laughing, Si probabil ca nu am apucat sa imi intemeiez o familie si sa am copii.

| anonim_4396 explică (pentru Garoafe):

Si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As regreta ca nu am putut sa fiu eu insami in ultimi ani, adica am trait sub o masca foarte diferita de persoana de sub ea si in sfarsit dupa ce am dat masca jos nimeni nu mi-a vazut adevarata fata, ca nu am avut ocazia sa schimb ceva, ca nu am apucat sa ii destanui persoanei iubite adevaratele mele sentimente, ca nu le-am spus prietenilor mei cat tin la ei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Avem vieti cam indentice

| iloveunicorns a răspuns:

Aş regreta că nu l-am strâns pe Justin Bieber de gât.

| mina8 a răspuns (pentru iloveunicorns):

Atunci grabeste-te...se vorbeste despre sfarsitul lumii...sa nu iti ratezi sansa laughing

| mina8 a răspuns:

As regreta ca nu mi-am vazut copii, nepotii...