| Deathness a întrebat:

Daca ar fi sa alegi intre o aventura in care te pierzi in munti sau paduri si una intr-un oras in care ai sansa sa intrebi pe cineva, ce ai alege?

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyAs alege fata sa clipesc aventura pe la munte.De oras cred ca e satula toata lumea, vreau sa spunbig grine ce ai alege galagia in schimbul linistii? As prefera sa ma ratacesc in ceva straniu, necunoscut, magic, si misterios, decat sa stiu pe unde ma aflu:In mizeria orasului, lucru de nedescris.Ai grija de tine!happy

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aventura din munte. Cea din oras mi-a lasat un gust amarstraight faceAm intrebat in Bucuresti anul trecut de Str.Plantelor cred ca 20 de oameni si niciunul nu mi-a indicat locatia potrivita, asa caoh go on
Busola si lectiile de supravietuire de pe Discovery sunt sfintewinking

| Bacemi a răspuns:

Probabil as prefera sa ma ratacesc in munti. As considera intamplarea ca fiind ocazia potrivita de a ma relaxa si cauta anumite raspunsuri. Ar fi o perioada de pustnicie ideala pentru mine. Singuratatea imi face bine de multe ori. Dar totodata ar fi si infricosator cred. Probabil as cauta iesirea si dupa ce as gasi -o as mai ramane acolo ceva timp sa imi pun ordine in ganduri.

| AzzzY a răspuns:

Pe prima.as prefera ca sa ma pierd pentru cateva zile intr-o padure.pentru ca pana la urma.marginea paduri o gasestibig grin.si unde e marginea paduri. e si o localitate.big grin.Decat sa stau intr-un oras plitisitor.[Bine nu as vrea ca sa ma pierd singurawinking]

| Andreea1130 a răspuns:

Pai oras deoarece eu stau la sat. dar imi place sa ma plimb si prin padure cu prietenelebig grin