| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa caracterizați userii cu care interacționați, care sunt cuvintele potrivite?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Fiecare e in felul lui, ii caracterizez ca oameni obisnuiti. Majoritatea de aici sunt okey. Unii mai insulta din fustrari, din prostie, invidie, mai dau ignore tot din aceleasi motive ca nu le convine ce se spune, in loc sa invete ceva din opiniile celorlalti daca e cazul, ei fug considerand ca doar ei sunt adevarul sau chiar stiu ca nu e ok cum gandesc dar nu le convine sa li se spuna prin prezentarea unei alte opinii argumentate, asa cum si eu si altii invatam din alte opinii, asa si ei era normal sa faca, insa astia sunt mai putini care au complexe din astea, dar asa e si in real, deci nu e caracteristic forumului asta.

Tot se aude ca aici sunt majoritatea nebuni, oameni nu stiu cum, eu unul nu sunt de acord cu asta, chiar nici misto-uri nu am vazut la tot pasul, se discuta destul de normal.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu nu prea interactioneaz cu nimeni.

| Alexandrionelu a răspuns:

Persoane foarte diferite cu stări la fel de diferite. Cel mai important pe acest site este anonimatul. Pentru ca fiecare este un anonim, majoritatea reușesc sa spună ceea ce gândesc cu adevărat, lucruri pe care niciodată nu le-ar spune în realitate, poate nici măcar pe Facebook, care este o rețea mult mai personala.
Offtopic: eu nu ma numesc nici Alexandru, nici Ion/Ionel. Când mi-am făcut primul cont aveam în apropiere o sticla mica de Alexandrion. Cum numești o sticla mica de Alexandrion?
- Alexandrionel laughing