| Drimmero a întrebat:

Daca ar fi sa caracterizati userii cu care interactionati, care sunt cuvintele potrivite?

46 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Endoryus: Aristocrat (doar că fără bani și privilegii, doar cu comportament de nobil - adică om de caracter și cu principii clare care știe ce are de făcut și când, care nu dă nimic gratuit)

| whatevernvm a răspuns:

Greu, greu tare

| Speed99 a răspuns:

Inferiori, din fiecare punct de vedere.

*bait bait bait*

| Drimmero explică (pentru Speed99):

Inferiori fata de cine? De tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

A muscat deja unul rolling on the floor

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

N-a muscat nimeni, ii fac jocul, trolling-ul de genul se servea la micul dejun pe forumurile sportive inainte/

| Clorox a răspuns (pentru Speed99):

I feel you

| RAY a răspuns:

Golden = o fata sincera,inteligenta, serioasa, simtul umorului, rationala Raniaa = o fata inteligenta, serioasa, sincera, AnoAnonima0 = o fata inteligenta,sincera, drimmero = esti un baiat ok,serios,sincer, ai o latura spre credinte in fantezii dar asta e si o iubire mare pentru arsenal, isi este frica de iubire, resposabilitati, Anonymity = o fata cu o gandire libera, o minte deschisa, o minte rationala Endoryus = o persoana rationala, matur Nemessys= rational, andreia67= rationala, o minte deschisa 8lumea = o fata ok, faramantia= i plac filmele mult, algator =ok, nozen=ok pixxie 93= o fata ok, deniisaanicoleta =matura pentru varsta ei, Zaygon= un tip rational, MihaelaDar= o smechera, Fatamuntilor = o doamna ok, cu mici frustrari si complexe la adresa regulamentului TPU, admin nu poate sa verifice fiecare user, whatevernvm = ne iubim in secret, o fata foarte comica, rationala Jwoww= o fata ok, cateodata trebuie facute sacrifici ca sa uitam urmele trecutului Kaℓi = o fata ok, floresdemayo = imi place ca e glumeata, natalia2014= mici frustrari, complexe in rest e o fata rationala, comica Diamond212 = e o smechera din Iasi, asa zambet nu am vazut in viata mea 10BLUEGIRL10= o fata ok, imi placea cand ne datea a doua sansa la toti, mereu cand vedeam asta ma uitam in jur sunt inchis cumva?, flasneta = o smechera care e obsedata de mine

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Chiar sunt matura?

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Da, fata de multe persoane care sunt trecute de varsta maturitati tu esti o fata matura si inteligenta, simtul umorul

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Multumesc frumos happy

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

"Esti o fata matura si inteligenta, simtul umorului" - erai beat cand ai scris asta, sau atat de prost citesti tu oameniii?

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Pentru varsta ei e ok

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Simpatici, amuzanti, inteligenti, carismatici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puii mei. Am pus o intrebare asemanatoare rolling on the floor.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Tie nu prea ti-au raspuns cum trebuie, poate am eu alt 'noroc' ))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Abia am pus intrebarea. Acum 5 minute. NU mi/a raspuns nici dq.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

N-am vazut)))))))

Gand la gand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu interactionez cu nimeni, nu cunosc niciun user, nu am de spus despre nimeni nimic.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai zi-mi despre mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ray,te ador!happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios smechero? mai visat azi noapte?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma pune la incercare, dragul meu!happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba te pun ca e duminica si ma m spovedit la biserica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.eşti un om extraordinar, Drimmero, inteligent, devotat, echipei tale, of course și... obsedat, amuzant, ești foarte reținut în anumite lucruri, dar mere... ăsta ești tu, ce pot spune.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Apreciez, merci!
Numai cuvinte de lauda si pentru tine.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Mai mari decat mine.

| Drimmero explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Pai care-s acelea, detalieaza

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stiu sa-ti spun. Eu vorbesc cu multi oameni, dar multi uita de mine, deci nu se poate numi neaparat interactionare.

| Teffan a răspuns:

Niciun cuvant.

Folosesc TPU-ul ca sa iti raspund tie la intrebari, in rest abia astept sa mor ca sa nu mai intru aici.

| Drimmero explică (pentru Teffan):

Mie? De ce mie in special?))))

| Teffan a răspuns (pentru Drimmero):

Glumesc,ma laughing

| Drimmero explică (pentru Teffan):

Tu chiar m-ai luat in serios?

| Teffan a răspuns (pentru Drimmero):

Chiar am crezut, of doamne, Drimmero, m-am suparat ca m-ai mintit.

| GabrielGL a răspuns (pentru Teffan):

Ce sec... mai ceva ca vinul...

| Drimmero explică (pentru Teffan):

Cu ce te-am mintit?

| Xelon a răspuns:

Nu am interactionat cu foarte multi dar hai sa incerc.
Endoryus-direct,foarte direct,poate prea direct laughing
Tu-fanatic, prietenos, implicat.
Tot-echilibrat, inteligent, deschis
LoveSleep-ironic si tot ce tine de acest aspect
Amalia12...-e ok(nu intru in amanunte)
Golden-Desteapta, deschisa, poate sensibila(nu am vorbit destul ca sa imi dau seama exact)
Seabstian-Baiat de ajutor
Ray-trecand peste ideile lui preconcepute, cred ca are suflet bun si asta e cel mai important pana la urma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Nu exista asa ceva ca prea direct laughing. Exista oameni prea sensibili care nu vor sa auda adevarul. Eu "mis" de treaba.

| Drimmero explică (pentru Xelon):

Foarte bune descrierile ))))))!

Merci, apreciez, si tu esti un om ok, mult prea ok, cu tine chiar am avut mereu ce sa discut, respect!
Fanatic... nu mai traiesc fotbalul cum il traiam acum 3-4 ani cand eram de-a dreptul nebun, dar o urma de fanatism in suflet mi-a mai ramas, implicat pentru ceea ce iubesc am fost mereu.
Cu ToT am avut mereu dispute, nu stiu daca ai apucat sa le vezi, dar pe oriunde ne vedeam, aruncam unul cu altul cu ironii fine si se vedea rivalitatea pe fata.

Hai ca ne-ai nimerit pe toti pana acum!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Acum am vazut intrebarea rolling on the floor.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Acum am aruncat un ochi pe ea mai bine si zice' cum va descrieti pe voi', baga mare acolo sa vedem ce scoti din joben.

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt de acord ca adevarul trebuie spus,dar depinde mult si cum faci chestia asta, de exemplu ai un amic care e gras, normal ca nu o sa ii zici ca e ca "tras prin inel", dar nu e ok nici sa ii zici "Grasane du-te la sala ca areti ca un butoi pe cale sa explodeze", eu i-as spune ceva de genul "Esti cam gras, ti-ar sta mult mai ok daca ai slabi " mesajul e acelasi, dar diferenta ca nu l-am facut pe ala sa se simta ca ultimul om.
Ps:Stiu ca esti de treaba in multe aspecte ai o gandire asemanatoare cu a mea

| RAY a răspuns (pentru Xelon):

Critica rationala, putini stiu sa critice rational, inteligent

| GabrielGL a răspuns:

Pesoane pe care te poti baza si poti conta...

| VictorCti1234 a răspuns:

Nu stiu. Chiar nu stiu.

| BleuEtVert a răspuns:

Caracterizare: Inexistenti big grin