| tarziu a întrebat:

Daca ar fi sa dati o nota de la 0 la 10 vietii voastre in general, nivelului de satisfactie pe care il simtiti in acest moment, care ar fi acea nota?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, ar fi cam 8-9, nu poate fi totul perfect... din punct de vedere material nu e nici bine nici rau, cu sanatatea sunt sanatoasa din fericire, cu familia ma inteleg bine, prieteni am cativa, ii pot numara pe degete dar sunt putini dar de calitatehee hee. Apoi cu scoala asa si asa, nu am realizat prea multe inca in viata ca sunt abia la inceput de drum, sentimental merge...am o relatie serioasa si frumoasa dar normal ca are suisuri si coborasuri;
Deci asa in general pot spune ca mi-e bine dar mereu exista loc de mai bine, totusi ma multumesc cu ce am.

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

...ar fi nota 6
(e nota de trecererolling on the floor)
imi dau nota 6 deoarece am si zile bune si zile rele, n-am o viata perfecta si de cele mai multe ori nu sunt multumita de viata mea

| juniper a răspuns:

Un 7 pe acolo, ma astept mai mult de la viata, totusi trebuie sa ajut si eu sa fie mai de 10winking

| Ana a răspuns:

Mi-as da nota 8, 50.

| nobody_9468 a răspuns:

In momentul asta 7.In general 8big grin

Bafta.

| anka a răspuns:

9, 5 as mai lucra putin la sanatate sa fie 10.

| adi4ever a răspuns:

| Anecherry a răspuns:

9, tot timpul e loc si de mai bine, sau de foarte binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 9, 50 sunt putin nemultumita de unele chestii.
Mi'am pierdut multi prietenii, uneori fara motiv dar tinand cont ca am castigat altii cred ca 10, mai ales ca viata mea de cuplu e din nou asa cum trebuie si ma inteleg de minune cu partenerul.