| Alocispeptunoi a întrebat:

In ce moment al vietii voastre ati fi vrut sa dati timpul inapoi?

Răspuns Câştigător
| Good Cat a răspuns:

Chiar si in acest moment.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atunci când a murit mama dar asta nu se poate, este de ordinul S. F.-ului.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Inainte vroiam.Acum nu l-as da inapoi pentru nimic in lume. Ce sens ar avea? N-am avut nicio perioada total linistita pana acum.Mereu a fost cineva/ceva care a tulburat echilibrul ala fragilsad

| cristi202 a răspuns:

Nu mi se intimpla sa doresc sa dau timpul inapoi. Desi ar fi "normal" sa fie asa. Insa mai normal e sa intelegi ca viata uneori e dura cu tine, ca faci greseli pe care nu trebuia si ai fi putut sa nu le faci, ca ti se intimpla lucruri pe care nu le ai vrea, incit sa nu fie sau apara aceasta dorinta asa cum e. Problema e ca vrem sa ducem o anumita viata, mult mai buna decit cea reala, insa daca am lua viata asa cum e, uneori, dura, rea, nu dupa cum gindim noi, nu am mai dori sa intoarcem timpul inapoi.
M-am tot gindit la un moment in care sa fi dorit sa intorc timpul inapoi. Au fost cindva asemenea momente, in urma cu ani de zile. Insa nu mai imi aduc aminte niciunulhappy

| Silvia a răspuns:

Cand eram la gradihappy. N-aveam nicio treaba, nicio grija, joaca toata ziuahee hee.

| DarQueen a răspuns:

In momentul in care am pierdut persoana iubita...:-|

| Orannginna a răspuns:

Atunci cand parintii mei au divortat. Imi vroiam viata inapoi.

| simona_6231 a răspuns:

Atunci cand nu am dat o sansa unei persoane... poate ca asa a fost sa fiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paithinking cred ca atunci cand m-am certat cu o colega adica :nimeni nu o suporta eu vara m-am gandit sa ii dau o sansa si ea... a profitat de prietenia mea m'a mintit o gramada am lasat'o in pace chiar daca eram foarte constienta de ce se va intampla si intr'o zi mi-a reprosat ca nu sunt atenta la ce scrie ea pe messenger si asa si era pentru ca nu citeam tot si a inceput sa tipe la mine de parca eram servitoarea ei rolling eyes si atunci am pus capac.am regretat ca i'am dat acea sansa si chiar vroiam sa dau timpul inapoi sa nu ii mai dau acea sansa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am facut mini-accidentul cu masina happy

Mi se intampla des sa gandesc lucrul asta - cu datul timpului inapoi-
Sunt o persoana care ia o decizie foarte greu, ma gandesc mult si normal ca nu intotdeauna iau deciziile corecte si ma gandesc : " daca as putea da timpul inapoi" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand am luat 3 la teza la romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face
acum!
am o problema foarte naspasad
si nu numai, de multe ori imi vine sa dau timpul inapoistraight face
ar fi frumos daca am putealove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

19 Ianuarie 2010, cand am pierdut cea mai draga persoana din viata mea, verisorul meu de 12 ani crying

| aiam a răspuns:

Chiar acum, am făcut multe prostii

| KidaxRawr a răspuns:

Atunci cand nu i-am spus unui baiat de care imi place ca eu il plac pe el, intr-un fel eram prieteni:vorbeam pe mess, ne salutam la scoala...chesti de genu! El mi-a spus ca ar fi trebuit sa-i spun ca il plac si poate m-as fi conbinat cu el.Atunci chiar as fi vrut sa dau timpu inapoi! da' asta ii chair imposibil...desi ar fi fain:X