Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Angajatii CNA. ului sunt orbi sau sunt plecati din Tara?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Orbi nu sunt si nici plecati din tara, doar ca vad numai ce trebuie sa vada, conform viziunii celor care i-au pus la CNA.

| VadTot a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cred Ca Daca Si ar face "meseria" precum ar trebui acum n am mai avea nici o televiziune.ce zici?

| Ioandelasal a răspuns (pentru VadTot):

Am avea, doar ca ar functiona normal, fara derapaje prea mari si fara emisiuni doar de dragul rating-ului.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce te deranjeaza pe tine si ei n-au vazut? Pentru ca, din intrebarea ta sibilinica, nu se prea poate deduce.

| onasis1961 a răspuns:

Nu sunt orbi şi nici plecaţi din ţară. Sunt nişte funcţionari publici care sunt puşi politic şi execută ce li se spune!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sunt niste lingai, care asteapta sa vada cine se instaleaza la putere, apoi incep sa,, vada,, ce masuri sa ia si impotriva cui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una, nici alta. Sunt pur şi simplu nişte slugi.

Răspuns utilizator avertizat