| Dismally a întrebat:

Daca ar fi sa-ti faci un "Bucket List" - acele lucruri pe care doresti sa le faci inainte de a muri, care ar fi acele lucruri?

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sa imi cumpăr chitara, sa mai conduc o mașină si cu puțin noroc o si parchez în copac ' si cam atat

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Asta cu parchatul in copac nu cred ca e o idee buna big grin Ce fel de chitara iti doresti?

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Clasica

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Poate ti-o aduce Mosul happy

| gemeni6226 a răspuns:

1-Sa-mi vad copiii fericiti si tare mi-ar placea sa joc la nunta lor.
2-Sa gasesc si eu pe cineva care sa ma placa si sa-l plac si sa iasa macar un picut de iubire intre noi daca mai multa nu se poate.
3-daca nu se poate sa gasesc iubire sa am si eu indiferent pe cine(asta dupa ce ies in pensie) cu care sa fiu prietena si sa ne faca placere amindurora sa stam la povesti sa mergem impreuna la teatru, aquapark, cinema spectacole, excursii de preferabil cineva cu gindire foarte optimista si neconventionala.(asta bineinteles numai daca nu o sa am nepoti pentru ca atunci o sa ma ocup de ei)
4- sa citesc cit de multe carti in natura(pe balcon m-am gindit unde o sa am florile mele si acum am dar nu prea multe flori dar carti am cu duiumul)
Cu atit ma multumesc.

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

Foarte frumos. Sunt sigur ca le vei realiza pe toate. Cat despre iubire/prietenie nu cred ca trebuie sa astepti pensia happy Incepe sa cauti si vei gasi cu siguranta pe cineva.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Dismally):

Deja de 9 ani caut nu e vb ca lumea nu ar fi plina de barbati dar nu gasesc potrivire.Dar mersi.

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

O sa-l gasesti si pe cel potrivit pana la urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic din ce as putea sa scriu aici