| anonim_4396 a întrebat:

Daca as spune ca sunt deprimata, ma simt singura si imi vine sa plang cati dintre voi ati reactiona cu dragoste?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Ce ai patit?

10 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Destul de multi, parerea mea. Dar de ce te simti asa?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Grea lovitură.De cît timp sinte ti impreună?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce nu te m ai vrea? Are pe alta? Care e explicatia lui? Ce vîrstă ave ti voi doi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu stiu ce simti si te inteleg perfect, i mi pare rău că treci prin așaceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si ce vîrstă ave ti voi?

| Vans a răspuns:

Da,nu îmi pasă, ai dreptate.

| Kasia a răspuns:

Da,stiu cum e.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciunul. Nici măcar nu ştim cine eşti, de unde să " reacţionăm cu dragoste "? laughing

| Dumniezău a răspuns:

Eu as reactiona...dar cu ura.

| ARTHUR8033 a răspuns:

Eu as reactiona si fara sa te simti deprimata sau singura, asa consider eu ca ar trebui sa fie fiecare dintre noi. Nu am stat mai mult de vorba, dar pot sa-ti spun ca trebuie sa privesti optimist totul si as incerca sa te inveselesc si sa te fac sa te simti ca totusi contezi pentru altcineva. Iti doresc o zi buna si frumoasa si week-end cat mai placut si daca vrei poate mai vorbim si in alta parte.