| 393Dan a întrebat:

Daca ati avea o insula si acea insula ar fi o tara. Care ar fi Legea #1?

Răspuns Câştigător
| xZeRoReSpEcT a răspuns:

Sa nu inbeti pisicile

34 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai rănit un animal dintr-un interes personal - ai zburat de pe insulă.

| Bacemi a răspuns:

Interviu personal cu fiecare persoană care vrea să intre. Care să țină de la câteva secunde la ore până simt că am în minte o imagine cât de cât clară despre persoana în cauză. Pe insulă vor intra probabil 1 bărbat la cel puțin 3 - 4 femei.

| Superior a răspuns (pentru Bacemi):

Deci o tara harem, huh?

| Bacemi a răspuns (pentru Superior):

Nu am impus regula asta doar pentru a avea propriul meu harem. Nu că mi-ar displace ideea. Dar în general femeile sunt mai dispuse să accepte în mod natural, fără coerciție, viziunea mea despre viață şi interacțiunile umane. Asta neînsemnând că nu sunt şi femei cretine. Sunt destule.

| RAY a răspuns:

Doar persoane rationale,sincere,serioase,mature,inteligente, limba ar fi germana, locuitori ei ar fi de nationalitate germana, ar fi o insula de savanti care ar face experimente si ar descoperi noi tratament pentru cancer, diabet, hiv etc sau noi tehnologii.

| oprescudorin11 a răspuns:

Raspunul Adevarat il vei obtine, vizionand filmul cu STAN si Bran, exceptional ca viziune, la vremea aia, dar si actual, numit :
UTOPIA
apoi vizionand legile din Singapore, pot sa ti le trimit! Asta este chiar real, acest Stat!
Caci orice atinge omul, e umplut de mizerie.Sa nu zic mai mult!

| GoldenZenith a răspuns:

No men allowed! smug Doar cu excepții.

| Superior a răspuns (pentru GoldenZenith):

Negri?

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu pot veni?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Superior):

Nope

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ti-am spus cat de frumoa... aaa... Cat de frumos ti-e avatarul astazi?batting eyelashes
Ce faci, cum te simti?

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Buna încercare! laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu e suficient? :-(

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nici suficientul nu ar fi suficient. Stiu, sunt nașpa sad

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu, nu esti naspa. Esti precauta. Imi plac fetele ca tine, ma intriga. smug
Cu culori are ochii tai?

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Au culoarea spam-ului. laughing

| FaraNumePls a răspuns:

Fara rasism

| ShaOfHatred a răspuns:

No people allowed on my island!

| 393Dan explică (pentru ShaOfHatred):

Ce-ai face acolo singura toata ziua?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru 393Dan):

Ce face orice persoana care e singura si are internet.winking

| 393Dan explică (pentru ShaOfHatred):

Vezi ce faci tu acolo singura, dar nu uita ca satelitii au camere de luat vederi si sa nu apari tu pe google earth cumva x)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You do NOT talk about the island.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se prinde nimeni, n-are rost

| 393Dan explică (pentru syd):

You do not talk about the fight club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intra decat cine vreau eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As instaura comunismul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu se vorbeasã despre insula, as crea un nou Atlantis farã nimic din civilizatia moderna din zilele noastre

| AndreiWeisz a răspuns:

Eu nu as avea inchisori. As instaura din nou pedeapsa capitala pentru delictele grave (o data e suficient sa omori pe cineva cu premeditare sau sa violezi ca sa se poata intampla din nou) si la munca cu ceilalti, in folosul insulei. Ei sa se ocupe de munca cea mai de jos, ca restul sa ne ocupam de treburile noastre.

| Victor453 a răspuns:

Fara rautate in tara!

| leapșa a răspuns:

Sa nu exista label-uri intre oameni.

| Staif a răspuns:

Fara arme!

| BucurCristina a răspuns:

Traieste in pace si nu fura/omori sau alte infractiuni.In caz contral locuitorii respectivi vor fi dati afara din tara pentru totdeauna.