| XxLauraVaZambestexX a întrebat:

Daca a-ti putea calatori in trecut, ce ati schimba?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Aș face în așa fel în cât să mă fi născut mai devreme și în altă țară, mereu am impresia că nu m-am născut când și unde trebuia.
În rest n-aș face schimbări majore, aș eradica câteva nații, aș oprii niște oameni de la moarte și aș cumpăra câteva firme fără succesîn vremea aia dar care ști că în timpurile noastre valorează miliarde de euro și așa n-ar mai trebuii să munces.
Viața-i frumoasă, nu?

11 răspunsuri:
| anyia a răspuns:

Aici exista un "daca". De ce sa ne raportam la ceva ce nu se va intampla niciodata? Traiesc in prezent si nu pot schimba trecutul(si nici nu sunt sigura ca as vrea). Am trait... a fost frumos chiar daca am mai gresit, chiar daca uneori am fost o proasta sau chiar daca trebuia sa fac altceva si n-am facut. Sunt multumita ca, in ciuda tuturor obstacolelor, am ajuns aici si am un mod de a fi care ma satisface. Salut!

| n0matterman a răspuns:

Nimic.As fi doar un observator.

| Diabolique a răspuns:

Buna! Eu nu as schimba nimic. Consider ca tot ceea ce s-a intamplat pana acum in istorie a fost un "rau necesar" in dezvoltarea omenirii.

| AloneQsFini a răspuns:

Referitor la trecutul meu, nu as schimba nimic
Am trait exact cum mi-a placut, in limita bunului simt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Exista un echilibru intre trecut, prezent si viitor. Lucrurile s.au intamplat, unde te mananca sa le schimbi?

| XxLauraVaZambestexX explică:

Dar sa zicem ca nu ati gandi in felul distructiv, ci doar... ce ati face.

| YingYang a răspuns:

Eu-as schimba toata lumea.

| Iuli_9028 a răspuns:

Mi-as schimba atitudinea fata de cei pe care ii consideram prieteni si si-au batut joc de mine...m-au folosit

| BlackTiger a răspuns:

Eu as schimba totul.

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Multe... nu incape aici ca asi scrielaughing

| Sevenfold a răspuns:

Sa nu fie Basescu presedintee!rolling on the floordevil Si cam atat, deoarece daca te duci in trecut porti schimba cursul spatiu-timp, iar viitorul nu va mai fi la fel happy:-s.