| Florincrap a întrebat:

Daca ati calatori in timp, in ce loc si in ce perioada ati dori sa calatoriti ( de exemplu:Iugoslavia, anul 1980)?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mi-as dori un pluton bine dotat cu MLI-uri (masina de lupta a infanteriei) si multa munitie. M-as duce pe la anul 900 cand au venit hunii aici.

| Florincrap explică (pentru Salontanul):

Unde "aici"? Notiunea de "aici" e vaga.

| Salontanul a răspuns (pentru Florincrap):

In Campia Panonica si zonele invecinate sau nu stii unde sunt ei?

| Florincrap explică (pentru Salontanul):

Bineinteles ca stiu unde sunt raspanditi.
PS:Ai ceva cu maghiarii? Nu de alta; dar eu ii consider parte integranta a Europei unite.

| Salontanul a răspuns (pentru Florincrap):

Si eu ii consider parte separatista asa cum sunt si bascii in Spania si albanezii in Kosovo, etc. Eu n-am nimic cu ei dar nu stiu ce au ei cu mine. Incearca sa ma excluda ( cu forta) din propria-mi tara.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Germania 1934. Perioada în care a condus Hitler.

| scary7 a răspuns:

Italia 1495

| dracu14 a răspuns:

Probabil orice as face in trecut ar afecta prezentul, deci prefer sa raman in prezent

| Yasmin875 a răspuns:

In timpul primului razboi mondial laughing

| thewomaninwhite a răspuns:

Londra 1635

| DianaDiaa a răspuns:

Viitor clar