| toteusunt a întrebat:

Daca ati caracteriza Romania printr`un cuvant care ar fi acela?winking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acasa!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@toteusunt, ma bucur, ca mai exista oameni, care isi iubesc tara, care iubesc Romania. Cu bune, cu rele e casa noastra, si trebuie s-o iubim si pretuim, pentru ceea ce a putut sa ne ofere, nu doar s-o criticam, pentru ceea ce ii lipseste!
Mersi, @toteusunt!

| Razvan a răspuns:

O tara goala.Nu exista nimic sfant.Esti printre straini in propria tara.Si asta e destul de tristsad

| Bacemi a răspuns:

Superficialitate.

Abh
| Abh a răspuns:

Falimentara.

| Rukhsandra a răspuns:

Prostie

| Narfundo a răspuns:

Imposibilitate.{Tara imposibilitatilortongue>}

| darrio2007 a răspuns:

Inundatii.

| roxy_2350 a răspuns:

Saraca

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Neorganizata happy

Pa, pa.

| ruxandraf a răspuns:

Neorganizata cred. thinking sau mai degraba ghinionista... big grin

| happy_7964 a răspuns:

Risipa.
Pentru ca avem atatea valori si comori in tara, dar nimeni nu le pune in valoare.

| Alesssiiia a răspuns:

Nedreapta!