| SERIALS a întrebat:

Daca ati fi afacerist in ce ati investi?
Sa zicem ca primiti o suma mare de bani, ce ati face cu ea? Ati deschide un local, club, salon de masaj sau de frumusete, etc?

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil as cumpara cateva apartamente in capitala sau alte judete populate pe care le-as da in chirie.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mi-as cumpara un unchi cu functie care sa-mi dea contracte cu statul si sa ma apere de controale, numai asa poti face bani. Ca sa deschizi saloane si carciumi si sa ai clienti trebuie sa fii Florin Piersic. asta inseamna sa fii mafi...pardon, afacerist.

| BlackRose03 a răspuns:

Un orfelinat sau un adapost pentru caini.

| SERIALS explică (pentru BlackRose03):

Si crezi ca faci bani pe asta?

| BlackRose03 a răspuns (pentru SERIALS):

Nu vreau sa fac bani ci sa ajut.Asta ar fi prioritatea mea principala. big grin

| A02Sniper a răspuns:

Un restaurant, bar.
Farmaciile si localurile o sa aiba mereu clienti.