| 0Lora0 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti, ce ati alege :la tara sau la oras?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Oraş.
La ţară e bine să mergi în vacanţă 1 săptămână ca să mai scapi de aerul nesănătos din oraş, dar să stai mereu, nu. Nu ai ce face.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La oraș.

| CautNume a răspuns:

La oras, aici locuiesc de cand m-am nascut.

| georgeta27 a răspuns:

La oras

| TheDarkQeen13 a răspuns:

La tara normal ii mai fain ca la oras, eu stau tot la tara.

| yumary a răspuns:

La tara big grin
Am stat la oras, dar m-am mutat la tara si sincera sa fiu n regret kiss

| MariusGomoi a răspuns:

La oras.acolo nu te plictidesti deloc

| Enanita a răspuns:

Buna!

Cam greu. Am locuit la tara, acum locuiesc la oras. Fiecare dintre cele doua obtiuni are propriile ei avantaje si dezavantaje. Depinde si de varsta si ocupatie. De exemplu, pentru mine ca eleva, orasul este mai avantajos.

O seara placuta!

| LikeGreen a răspuns:

La oras, pentru ca la tara nu prea ai ce face iar la oras poti merge in club, la restaurant, biliard, piscina etc...Bafta!

| yumary a răspuns (pentru LikeGreen):

Daca stai la sat nu inseamna ca esti rupt de lume.
Adica poti sa te duci oriunde vrei fara probleme

| Meaningful a răspuns:

Imi creez tara in mijlocul orasului.
In sensul in care locuiesc la casa, am gradini, pomi, viata peste tot in jurul meu, stau intr-un cartier linistit suficient de departe de agitatia centrului.
Si cand vreau sa ma rup total de tehnologie, e si varianta unei case de vacanta.

| Prometeu99 a răspuns:

La tara, este mult mai relaxant si mai liber + ma fascineaza mentalitalea de acolo unde stie fiecare vecin ce face celalat laughing

| DTNA a răspuns:

La tara as alege. desi stau la oras de vreo 13 ani am copilarit la tara si tot ii duc dorul

| GodFath3r a răspuns:

La oras