NOname
| NOname a întrebat:

Daca ati fi nevoiti sa plecati din orasul, in care locuiti acum, in ce alt oras din Romania ati alege sa va mutati? In ce oras v-ar placea sa locuiti in afara de al vostru?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

As vrea un oras mai mare (sunt din jud.MM) nu imi plac orasele monotone mici unde sa nu ai unde iesi sau cauta ceva sa iti cumperi ca nu gasesti ca nu ai multe variante de ales, mi-ar place mult la mare nu stiu cum de se plictisesc aia si vor la munte, acolo e apa distractie, mai imi place si CJ si Oradea, imi plac mai multe orase.

108 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Bucuresti

| liongirl a răspuns:

Bună!kiss
Păi în Vama Veche, Costineşti, Eforie S sau Bistriţa.
1.Pentru că primele 3 sunt la mare.
2.Pentru că este un motiv care nu trebuie să fie împărtăşit.laughing
Bye!happy

| Xonia a răspuns:

Stau in Tg-jiu, dar as vrea sa stau In constanta, as fi mai aproape de mare

| Selena54 a răspuns:

Constanta :X

Aproape de mare, de tipi draguti, cu siguranta iti faci prieteni usor.

Locul ideal :X:X:X

| LittleandLiars a răspuns:

Bunsbig hug eu sunt din Botosani dar mas muta in Bucuresti este multa aglomeratie si eu ador acest lucru plus merg la maal. si altelebig grin

| 4242 a răspuns:

Campina, Constanta

| SimpleSergio a răspuns:

@dani. pentru nimic in lume? mai gandeste-te big grin

Eu locuiesc in resita.si iubesc imprejurimile resitei...toti muntii si satele. orasul deloc.
mi-ar place undeva mai in centrul tarii sa ma deplasez oriunde in tara de acolo.
Mi-ar place sa ma mut in cluj sau timisoara inca nu am apucat sa vad prea multe happy dar de ce sa ne rezumam doar la Romania?happy

In toata lumea. mi-ar place in multe locuri.cate putin din fiecare. si as fi un om foarte fericit happy

| RфZaημtzα a răspuns:

Eu m.am nascut in Dr.Tr Severin, stau in Strehaia si as dori sa locuiesc in Brasos, Sinaia, la munte deoarece am fost la Olanesti si mi. a placut foarte mult.Mancam foarte bine, ceea ce acasa nu o faceam, aerul era ceva special pentru. mine, ma imbata.In final la munte as dori.hee heelove struck

| AlexMercer a răspuns:

Sibiu

| skydriver a răspuns:

Eu locuiesc in campina si m-as muta in Brasov!
@logan Te-ai muta in Campina? De ce?

| smaranditza a răspuns:

1.sighisoara
2. tg.mures
3. mangalia
4. iasi
nu as alege bucurestiul nici daca as primi moca totul!

| andra0106 a răspuns:

Sigur brasov

| Nimeni_2549 a răspuns:

Nu l-as schimba pentru nimic. :X Locuiesc in Brasov.

| Aηηy a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti, cred ca mi-ar placea sa ma mut in Brasov, Constanta, Bacau.

| SEAL a răspuns:

Sunt din tg jiu si as alege craiova

| Leiandra a răspuns:

Timisoara, e rezerva mea, daca nu reusesc sa plec in strainatate la facultate, desi sper din toata inima.

Sa recunoastem ca pe moment, in Romania totul e aiurea, trebuie sa gasim o cale sa punem ordine, si apoi cine stie? poate va fi tara cu cele mai frumoase orase.

| Sua a răspuns:

Eu locuiesc in Buzau si as vrea sa locuiesc in oricare altul, deoarece Buzaul in Romania e ca Romania in Europa, adica mai exact CEL MAI NASOL

| Reinkaos a răspuns:

Eu locuiesc in Constanta. Daca ar fi sa ma mut in alta parte as alege Busteni sau Sinaia, mai precis undeva unde este munte big grin

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Eu sunt din constanta si nu as vrea sa ma mut de aici pentru ca sunt foarte aproape de mare happy

| SexApeeal a răspuns:

Poi locuiesc in Drobeta Tr. Severin deci singuru oras in care m-as muta ar fi Timisoara in rest na-s renunta la orasul meu natal happy

| Piticaaa a răspuns:

M-as muta oriunde, numai sa fiu la munte. Eu locuiesc in Bucuresti, deci vreau mult mult aer curat.

| xoBridgetXO a răspuns:

In Romania? BLEAH! laughing. nu stiu da' ne avand alta optiune maybe Bucharest pentru. ca iubesc aglomeratia. E un fel de mini New York xD

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Pai nust exact sa-ti spun dar miar place intr-un oras linistit cam ca almeu cum ar fi Sibiu.

| Slavian a răspuns:

As vrea sa locuiesc in Sibiu happy

| Pufi1999 a răspuns:

As dori sa ma mut in galati. Acolo m-am nascut si aschia nu sare departe de trunchi deoarece toata fgamilia mea e de acolo. Si va rog fara glume de genu "Moldovenii sunt asa:"

| Deapop a răspuns:

As vrea sa ma mut in Cluj sau Bucuresti.happy

| ✿puffa✿ a răspuns:

Offf... daca ar fi sa plec din bucuresti asi alege focsani(acolo sta bunikamea.)ca nu am unde alt undeva... iar din alte tari as alegea L. A(los angeles)Amerikawinking

| raissa a răspuns:

Sunt din bacau si mi-ar place brasov, cluj sau constantahappypup

| doc69 a răspuns:

Aoleu asta grea intrebare pentru mine.de cand ma stiu ma leaga oamenii nu locul.si.am umblat destul

| adina_6125 a răspuns:

Pai eu locuiesc in tg mures si mas muta in ploesti pentru ca pe acolo locuieste iubitul meu:X:X:X