NOname
| NOname a întrebat:

Daca ati fi nevoiti sa plecati din orasul, in care locuiti acum, in ce alt oras din Romania ati alege sa va mutati? In ce oras v-ar placea sa locuiti in afara de al vostru?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

As vrea un oras mai mare (sunt din jud.MM) nu imi plac orasele monotone mici unde sa nu ai unde iesi sau cauta ceva sa iti cumperi ca nu gasesti ca nu ai multe variante de ales, mi-ar place mult la mare nu stiu cum de se plictisesc aia si vor la munte, acolo e apa distractie, mai imi place si CJ si Oradea, imi plac mai multe orase.

108 răspunsuri:
| CyClopedy a răspuns:

Mie miar place la cluj napoca. E un oras foarte frumos.

| tuty a răspuns:

In ploiesti sau brasov...sau constanta

| BadBoyy a răspuns:

Poi eu locuiesc in Bacau. Daca ar fi sa ma mut as merge in Brasov.

| nicolletª. ܤ: a răspuns:

Hei.(: Eu sunt din Constanta daca as fi nevoita sa ma mut m-as muta in Bucuresti.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea in brasov sau constanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva untr-un loc linistit anti -trafic galagioscu un aer curat...si sa nu fie vecini barfitori.sa ai toata natura doar cand apleci capul pe geam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. Sunt din Sibiu şi cred că m-aş muta în Slatina[Olt] sau Bucureşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoara. Poate si Constanta sau Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanta sau Brasov - mare sau munte. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din Suceava si as vrea tare mult sa ma mut in Constanta...mai exact in mamaia dintr-un motiv: plaja si mai ales apa ( mare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu locuiesc in sibiu, si daca as fi nevoit sa plec din oras asa vrea sa plec in bucurestiwinking

| dany99poli a răspuns:

Sibiu, cu toate ca nu as parasi Timisoara pentru. nimic in lumewinking

| alexutzul a răspuns:

Eu sunt din Craiova si m-as muta in Brasov pentru ca imi place la muntehappybig grinhappybig grin

| AndraStefi a răspuns:

Eu locuiesc in Mangalia si daca as fi nevoita sa ma mut m-as duce in Iasi. E foarte frumos acolo si am o multime de prieteni cu toate ca imi place mai mult orasul meu natal.

| bobo2108 a răspuns:

Pai.eu locuiesc in Suceava.love struck.de-ar fi sa ma mut in alt oras as alege Constanta.:d

| margareta_1669 a răspuns:

In orasul bucuresti

| anna88 a răspuns:

Brasov sau iasi bucurestiul e prea aglomeratbig grin

| DumiAlex39 a răspuns:

Mas muta in bucuresti.