NOname
| NOname a întrebat:

Daca ati fi nevoiti sa plecati din orasul, in care locuiti acum, in ce alt oras din Romania ati alege sa va mutati? In ce oras v-ar placea sa locuiti in afara de al vostru?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

As vrea un oras mai mare (sunt din jud.MM) nu imi plac orasele monotone mici unde sa nu ai unde iesi sau cauta ceva sa iti cumperi ca nu gasesti ca nu ai multe variante de ales, mi-ar place mult la mare nu stiu cum de se plictisesc aia si vor la munte, acolo e apa distractie, mai imi place si CJ si Oradea, imi plac mai multe orase.

108 răspunsuri:
| elisa_2627 a răspuns:

Stau la munte, in zona Valea Jiului...nu as pleca de aici numai in Orsova sau Mangalia!

| viopop54 a răspuns:

Oradea

| pauladrian a răspuns:

In Bucuresti sau Brasov as vrea sa locuiesc.

| NarcyNarcisa a răspuns:

Eu locuiesc in Suceava...si este foarte frumos deoarece pot vizita manastirile;-). Dar daca as fi nevoita sa plec, as merge in constanta...cat mai aproape de mare.:-D

| Cursed SeaL a răspuns:

Bucuresti tata, civilizatie, fastfooduri peste tot, oras aglomerat, sali cu jocuri video, femei tot ce vr.

| alandala a răspuns:

As alege judetul MARAMURES.

PS: Scuze, dar am ales judet in loc de oras.

| mih1990 a răspuns:

Brasov sau Sibiu
Momentan locuiesc in Tecuci

| mih1990 a răspuns:

Brasov sau Sibiu.
Momentan locuiesc in Tecuci

| andraspune a răspuns:

Craiova, timisoara, sibiu, alba iulia, constanta sau tulcea.

| zet_2572 a răspuns:

Locuiesc in Timisoara, m-as muta in Cluj. As fi preferat un oras mai mare, dar Bucurestiul imi da senzatia de oras borât.

| carhartt a răspuns:

Sunt Din Teleorman, Videle, Un Orasel Micut De Tot, 12 mii De Locuitoriwinking, Daca Ar Fi sa plec intr-un alt oras, ar fi, in Hunedoara, Cluj, Craiova(Iubesc Acest Oras) Si Timisoara.

| cipri1999 a răspuns:

Pai no eu sunt din Alba Iulia... deci laughing as vrea sa ma mut in sibiu (Cisnadie) akool toti tarani distractie frate papa laughing

| georgyana98georgy a răspuns:

M-as muta in Bucuresti

| eduardd a răspuns:

Brasov

| marui08 a răspuns:

Mi-ar place Constanta, Cluj sau Brasovlove struck

| blackangel96 a răspuns:

Pai eu locuiesc in Bacau si sincer miar place sa ma mut in Predeal
munte aer curat zapada distractiehappy
da tu unde ai vrea sa te muti?

| Andrei1496 a răspuns:

Eu stau in Caransebes
daca m-as muta din Caransebes m-as duce in Timisoara

| DomnuDari a răspuns:

Eu locuiesc in Timisoara si singurul oras in care m-as muta ar fi Bucuresti.Ma atrage aglomeratia si agitatia de acolo si ca este mult mai populat!

| AlexandraKnows a răspuns:

Acum locuiesc in Focsani dar m-as muta in Sibiu

| CC7 a răspuns:

Bucharest. Oh yea happy

| Gandhi a răspuns:

Sibiu sau sighisoara

| Issa_8382 a răspuns:

Locuiesc in Satu Mare. Dar oricand m-as muta la Constanta; x

| puddy a răspuns:

Pai eu locuiesc in Timisoara daca ar fi sa aleg alt oras in care sa locuiesc cred ca ar fi Orsova.

| AlexSala a răspuns:

Locuiesc in Bucuresti. M'as muta in Constanta ( mare, ceva amici ), Galati ( din nou ceva amici ) sau Timisoara. Bineinteles, m'as muta doar daca ar fi o necesitate.

| tedi90 a răspuns:

Sunt din craiova, dar as vrea sa ma mut in brasov. Il iubesc.

| Annelise a răspuns:

Locuiesc in Suceava. In Cluj, il ador! ori Sibiu

| missUsweety a răspuns:

Eu daca ar fi sa ma mut as alege zona de tara undeva la sat : o casa cu gradina...curte poate o vila :d

| marinaforic a răspuns:

Cred ca mi-ar placea sa ma mut mereu adica sa ma plimb de colo-colo prin toata tara

| coopilluu a răspuns:

Pai eu m-as muta in Sibiu deoarece este dupa parerea mea cel mai frumos oras din Romania si in plus a fost kapitala kulturala europeanawinking p. s. Sunt la 30 de km de Sibiuwinkinghee hee

| lly a răspuns:

Pai mie mi-ar placea in constanta. aproape de mare. sau in brasov unde sunt multe lucruri interesante de facut iarna (de escaladat munti, mers cu sky-urile. si altele)winkingwinkingwinking