| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi o mama, ce v-ar bucura si emotiona pana la lacrimi sa primiti de la copilul vostru de 8 martie? Sau cel putin ce v-ar misca emotional? Exceptand iubirea, asta este un cadou constant. Chiar nu stiu ce cadou sa-i fac mamei de 8 martie si ma gandesc inca de pe acum pentru ca vreau sa fie ceva maret, muncit, frumos, special. Nu ceva basic, ca o felicitare sau niste flori. Mai ales ca e cam suparata pe mine (nu conteaza de ce) si as vrea s-o mai imbunez, poate ma iarta.

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice venit din partea ta ar trebui sa fie cel mai pretios lucru pentru ea. Cand eram mic, i-am facut mamei de 8 martie, la scoala, la indemnul invatatoarei, ceva scris pe o inimioara decupata din hartie rosie, iar ani mai tarziu, vara trecuta, am gasit acea inimioara impaturita si pusa in coperta cartii de rugaciuni. Sunt sigur ca orice ai face, daca pui macar putin suflet si un pic de iubire in lucrul si gestul respectiv, mama ta va aprecia maxim si o va emotiona ca te-ai gandit la ea happy

1 răspuns:
| andreeaiovan a răspuns:

Cred ca un cadou personalizat va pune mereu zambetul pe buze oricarei persoane. Renunta la modele banale din magazin. Fa-i cadou o bratara eleganta pe care sa ii scrii numele. Gasesti aici destule modele: https://www.amprentahandmade.ro/bijuterii-personalizate