| KimY a întrebat:

Daca ati fi vedeta pentru o zi, ce vedeta ati fi si ce ati face in ziua respectiva? Cel mai interesant raspuns are FUNDITA!winking

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Jiji behehecalii. V-as amaneta pe toti, bai hahalelelor. Pac, pac, m-ai inteles?

| Rukhsandra a răspuns:

Beyonce big grin... deoarece e foarte frumoasa si talentata si mi-as dori sa fiu o "diva" ca ea big grin

| OanaG a răspuns:

Andreea Balan love struck, pur si simplu imi place!

| madagascar a răspuns:

Florin piersic sau mircea badea, florin piersic pentru ca vb mult si ar trebui sa existe si o varianta feminina, si mircea badea pentru ca imi place si mi-ar place sa fiu la masuta macar pentru 5 minute pentru ca am multe de zis.

| chrystyna a răspuns:

Sunt multe vedete care imi plac.Acum nu as putea sa ma hotarasc cine sa fiu, dar daca as putea, as fi o vedeta ffff bogata care a castigat banii f usor, mi-as tranfera o buna parte in contul meu si as trai su eu ca o vedeta mai multe zile, nu doar una.Si atunci as face de toate...shopping la greu, vacante. Aaaa da, as vizita Dubai si m-as caza la Burj al arab o luna.Cred ca acolo poti avea de toate, pana si insula ta.Si as lua cu mine doar iubitul. Dar sa ne trezim totusi la realitate...

| asdffghjjkl a răspuns:

Nu vreau sa fiu nimeni in loc de minehee hee Si daca as fi, as vrea sa fiu Bella (din Twilight). Pur si simplu as fi eu happy

| petroindarkness a răspuns:

Pai cred ca as fi Avril Lavigne...canta rock:X, e rebela si arata cool.

| mermadia a răspuns:

As vrea sa fiu michael jackson, cu toate ca sunt fata, si as organiza o petrecere cu multi copii, si ar fi obligatoriu sa se simta binehappy plus, m-as folosi de averea mea pentru a da toti banii la nevoiasi ...and WORLD PEACEE!

| oana_7059 a răspuns:

Withnei hyuston