| AllieAyl a întrebat:

Ce ai facut ieri? Cum ti-a trecut ziua?
Cel mai interesant raspuns are fundita.

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Pot sa iti spun ce am facut astazi si te implica personal. Cinci minute am cautat intrebarea cu cele mai multe raspunsuri, ca sa nu ii pui pe editori la munca. laughing

18 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am vizionat videoclipuri cu revoluția română până am amețit.

| Freya1 a răspuns:

Ce face cam tot omul înainte de sărbători.Eu una cumpărături, dentist, câte un pic de curătenie.

| SilentRain a răspuns:

Treaba, al dracu' de greu
Si azi e exact la fel parca trece în reluare fix sa ma oftige pe mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Te oftici singura, trece prea repede cap de lut.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca nu ai un job, daca stai cu curu'n pat, logic ca trece repede Creier-de-cocos

| Dalmore a răspuns (pentru SilentRain):

Trece mai greu când faci ceva ce nu-ți place. Dar da, se vede că nu face nimic cu viața lui la ce răspunsuri dă pe aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

As fi vrut eu sa am job, dar n-am nici viața în afara de TPU. Spune-i prietenei tale sa facă ceva mai important cu timpul ei decât să mi urmărească mie raspunsurile

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e prietena mea, si tu ai putea sa faci ceva mai bun cu timpul tau

| gemeni6226 a răspuns:

La inceput am fost foarte obosita de la servici si am vrut sa dorm.Dar nu am putut ca a venit la baiatul meu prietenul si erau curiosi sa-i sfatuiesc in ceva.Asa ca mi-a trecut somnul am ascultat muzica si pe urma nu am mai putut adormi ca ce sa iau de craciun la copiii mei ca sa fie multumiti.Asa m-am stresat eu pana la ora unu din noapte imi venea sa-mi dau cu parul in cap sa adorm o data dar pana la urma in jur de ora 2 am adormit.Azi deja sunt linistita ca mi-a venit ideea de ce s-ar bucura si le-am si cumparat cadoul la amindoi.

| CleanHeart a răspuns:

Am stat ca o regina ca sa nu zic closca si m-am uitat la vesnicele mele seriale turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic am lenevit toată ziua și m-am uitat la seriale.

| AllieAyl explică (pentru anonim_4396):

La ce serial te uiti? imi recomanzi si mie?

| xeum a răspuns:

M-am trezit, am fost cu prietena pana la doctor, m-am dus la antrenament si mai pe seara m-a trimis tata sa-i duc niste documente

| Gurgundu a răspuns:

M-am labarit de cand m-am sculat pana m-am culcat.Pe poza ta.