| girlove206 a întrebat:

Daca ati fost la liceul vladimir streinu as vrea si eu sa stiu ce cursuri (materi) sunt la profilul filologie si cam cate ore pe zi...va multumesc ast raspuns si as prefera sa siu cate ore de matematica sunt pe saptamana daca ma puteti informa mai bine altfel id meu este frumoasadenisa48

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami8 anmi euit vrance bunchi binver gretiop gir joiutp gertens mnbvctxz nbhgy kjiuolh fdretg juiykho mnkhhjfdc vcfdr nbh nb erwqaz hnghghf