| giulyPrinCopaci a întrebat:

Daca ati intalni pestisorul auriu, care sunt cele 3 dorinte pe carea ati vrea sa vi le indeplineasca?

Eu: 1. as vrea sa evadez din lumea aceasta plina de oameni paraleli, care nu isi vad niciodata locul si care se supraestimeaza
2. as vrea sa stiu cum ar fi daca am putea sa ne folosim 100% din creier ( si nu m-ar deranja daca as experimenta asta pe pielea mea)
3. as mai vrea dreptul la inca vreo 3 dorinte

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Prima dorinta: as vrea sa nu stagnezi, sa nu te impacienezi, sa nu renunti asa usor la lupta cu viata (fac referire strict la prima ta dorinta.)
A doua dorinta: mi-as dori sa dispara mizantropia dintre oameni!
A treia dorinta si ultima: mi-as dori sa nu ti se indeplineasca a 3-a dorinta!hee hee

6 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

1.Sa nu mi se scada nota la purtarehee hee.
2.Sa existe iubire reciproca{in relatia mea}.
3.Sa fim toti fericitihappy.

Bafta.

| Anelise_2071 a răspuns:

Sa stiu sa calaresc perfecttongue
Sa salvez lumea de poluare.tongue
Dreptul a inca 2 dorinte.acelea sa fie:
Sa-i conving pe oameni sa faca numai fapte bune
Sa nu existe banii...sa daruim pe gratis lucruritongue

| BingBang :D a răspuns:

1. Sa am o clasa perfecta big grin
2. Sa am profu de mate mai buna laughing
3 Inca 3 dorinte
1 sa fiu cu el :X
2. sa mai primesc 10 dorinte
3. sa mai primesc 70 laughing)))

| enemig0 a răspuns:

1 sa te prinzi intr o capcana de ursi 2 sa fie inrosita in foc 3 in timpul asta sa cante ACDC!

| LaLaLakin a răspuns:

1. Sa stim cum va fi viata dupa moartehappy
2. Sa coboare Dumnezeu pe Pamant
3. Sa imi pun cate dorinte vreau eu ca poate mai imi vin si alte ideilaughing

| Diancik a răspuns:

Imi place intrebarea ta:
1: As vrea sa pot citi gindurile oamenilor ce ma inconjoara
2: Sa nu existe raul
3: Sa fie toata lumea fericitahappy