| sam_4524 a întrebat:

Daca intr-o zi un adolescent s-ar intalni cu pestisorul auriu si acesta ii spune ca in urmatorii 10 ani o sa-i indeplineasca 3 DORINTE, atunci...care ar fi acele 3 DORINTE?

7 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

M-as multumi cu 1 dorinta indeplinita.pa

| Contrast a răspuns:

Depinde de adolescent, cum functioneaza sistemul de valori in viata lui, ce aspiratii are si cum isi vede viata pentru urmatorii zece ani...

| LolNope a răspuns:

Pai ca timpul sa se opreasca in loc atunci cand vreau eu(copiez la teste, fac ce vreau), sanatate, fericire.

| mejustme444 a răspuns:

1.viata vesnica(vampir)
2.sanatate
3. oprirea timpului in loc pentru. o samtamana.

| Pinkstar25 a răspuns:

Hmm [interesant]
1. Fericire
2. Sanatate
3. si mereu sa fie vara laughing)

| LoOran_1745 a răspuns:

1.Sanatate
2. Fericire
3.Si sa imi mai indeplineasca alte 3 dorinte laughing))

| sam_4524 explică:

...heloou, ma asteptam la ceva practic, la un ideal, la o chestie pe care doriti sa o realizati in viitor, la o viziune care v-ar schimba viata