| FANfredoSHpidjin a întrebat:

Daca ati putea alege sa aveti o putere, ce putere ati alege? va dau o lista si alegeti una : dar numai o puterewinking
sa preziceti viitorul; sa cititi gandurile oamenilor; sa va uitati in ochii cuiva si sa-l faceti sclavul vostru pentru cat timp vreti (pe viata, sau numai 5 minute, depinde ce voi); sau sa aveti puterea mintii - pe care eu o mai dezvolt - (adica, sa miscati obiecte, sa le teleportati la voi sau altundeva, sa va teleportati pe voi si/sau alti oameni, si sa va concentrati fffoarte mult si sa va puteti ridica in aer(ca un fel de zbor dar stati in pozitia 'in fund si cu picioarele incrucisate' sper sa intelegeti).
multumesc celor care au citit pana aici si care s`au chinuit sa dea un raspuns

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Eu unul as alege telechinezia, deoarece cu astfel de putere ai detine un intelect net superior omeniiri acutale, reusind sa intelegi lucruri pe care un om normal sau nu, nici nu si le-ar imagina vreoadata.
In concluzie : puterea minti invinge puterea fizica etc...

Succes!

| Ecou a răspuns:

Vreau sa spun ca intrebarea asta a fost pusa de mine, pentru ca eu in acel moment iti controlam gandurile!

| FANfredoSHpidjin explică (pentru Ecou):

Mai... chiar asa de prost ma crezi?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place niciuna din ce-ai enumerat tu.