| Amaliamalia a întrebat:

Baieti, uitati o situatie: sunteti la o petrecere de exemplu, ii plin de fete dragute, linistite insa cum nu indrazniti sa faceti primul pas, alegeti varianta mai simpla, adica va cuplati cu o fata muuuullltttt prea disponibila (sper ca intelegeti ce vreau sa spun - genul care se da la toti baietii etc.). Nu vi se pare lipsa de stima de sine in primul rand sa alegeti o persoana care nu face altceva decat sa isi bata joc de voi, sa va foloseasca (ca si la fete cu baietii gen "macho", care nu stiu nici macar alfabetul)? Va place mai mult sa stati cu o fata, doar pentru a spune ca aveti prietena, in loc sa va alegeti persoana potrivita, care va veni la timpul potrivit?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| cristi_8689 a răspuns:

De ce sa alegi sa fii impreuna cu o fata de care nu iti place?
Daca faci asta ambi au de suferit.
Si ce ai spus tu cu nu ai curaj sa faci primul pas este o mare greseala. Astepti sa vina ea la tine si sa zica "Hey vrei sa dansam"?
Te asigur eu ca asta nu se va intampla, doar daca esti Prad Pit de Romania.
Deci inloc sa alegi o persoana cu care nu ai niimic in comun mai bine ai unpic de sange in bile si fa primul pas!