| Mary Marry a întrebat:

Daca ati putea o saptamana sa fiti un star pe cine ati alege? Adica in locul carui star ati vrea sa fiti, in pielea cariu star ati vrea sa ajungeti?

Asta e prima intrebare...

2.De ce ati vrea sa ajungeti in pielea acelui star?

3. Ce ati face daca ati fi acel star?

Puteti alege oricare vedeta vreti, ca e autohtona, internationala, decedata, etc.
PS:Iar la decedata, sa zicem ca e vie bine? happy

Răspuns Câştigător
| zooooza a răspuns:

Interesanta intrebarea!
Pai mi-ar place sa fiu Michael Jackson.Ma rog...cand era in viata.
El era inconjurat de copii.Eu iubesc copiii! Pentru ca era un superstar. Mi-ar place sa vad cum e sa te cunosca toata lumea!
Cum e sa traiesti in S. U. A.
Sa mergi la repetitii pentru concerte sa cunosti alte vedete.Si multe alte lucruri.
As ajuta oamenii bolnavi, in special copiii! As calatorii mult cu copiii(aici ma refer la copiii luitonguerince, Paris si Blanket!)
Si cred ca iti dai si tu seama ce as putea face daca timp de o saptamana as fi Michael Jackson.
Sper ca nu e ciudat ca am ales un barbat. Dar el mi-as dori sa fiu!
Dar tu? Ce star ai vrea sa "inlocuiesti"?
Oricum.Eu o sa incerc sa duc mesajul lui Mikey mai departe! Asa cum pot!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu de abia ma chinuiesc sa raman om, d-apoi star.Hartuit de paparazzi si de fani, supravegheat mereu, viata personala monitorizata, asta da viata
Daca as putea as fi S.Holmes.Drama literaturii engleze e ca personajul asta nu a existatno talking

| anka a răspuns:

Nu as vrea sa iau locul nimanui cu atat mai mult a unui star. Imi place sa am intimitate si sa nu isi bage nimeni nasul in viata mea. Gandeste-te la bietele staruri ce viata duc. Nu vezi ca multe dintre ele o iau razna pentru ca nu mai pot suporta stresul?

| Mary Marry explică:

Frate dar voi nu aveti si voi vise?!?!?

De ce nu va place sa fiti un star? Ca sunteti cineva in viata? Ca sunteti cunoscuti? Ca aveti o gramada de oamenii care te plac si te iubesc? Ca ai bani?
Sau ce, vi se pare mult prea greu sa dai concerte sau sa muncesti cu adevarat!?!
Ce sa mai, se vede ca Romania e o tara de lenesi si oameni fara un tel in viata sau chiar fara vise si speranta.

Vai de tara asta...
Stiti zicala:Frumoasa tara, pacat ca e locuita!

| Mary Marry explică:

Luiza se pare ca ai uiatat happy dar si eu sunt MegaFan MJ! love struck big grin
Si eu de asemenea daca as putea as alege sa fiu Michael(asta cum am zis sau cum ai zis si tu, ca el sa fii fost si acum in viata sad )
Sau daca si acum ar fi fost in viata mi-ar fi placut sa fiu un om din anturajul lui(sofer, bona, bucatareasa, menajera, etc) sau chiar Paris. tongue
Deci BRAVO pentru ca ai castigat o noua FUNDITA cu acest raspuns!
D>

| Mary Marry explică:

Pai Alee am raspuns in mesajul pentru Luiza cine as vrea sa fiu.
MJ(daca ar fi fost in viata) si daca nu Paris, sau cineva din aturajul sau cum ar fi bona sau menajera.
Sau mi-ar placea sa fiu Janet Jackson sau daca nu Rihanna sau Lady Gaga. big grin

| Alee_6805 a răspuns:

Pey...sa incepem cu inceputul...
O saptamana cu un star, clar Michael Jackson, daca nu s-ar putea Justin Bieber
De ce mi-ar placea sa fiu in locul lui Mike pentru ca as vrea sa stiu cum e sa te iubeasca toata lumea, in special copii, as mai vrea sa stiu cum e sa calatoresti peste mari si tari
Ce as face daca as fi MJ, pai cu siguranta as face din planeta un loc mai bun, adica as duce mesajul lui mai departe, intelegi?

PS:Sa sti ca mi-au placut intrebarile, am si eu una pentru tine:Tu ce vedeta ai alege? Te pup