| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea schimba ceva la TPU ce ati schimba? Sau ati dori ca cineva sa fie expert TPU si inca nu e?happySau ce ati mai adauga la site? Din curiozitate am intrebathappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As face cateva rubrici in pluc: filme, sport si cea pentru copii sunt 11-12 ani.
Cat despre experti, nu ma pronunt. Ar insemna sa fac discriminari(pe site) si aici toti suntem egali.

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

As lua raportarea.Se face abuziv de catre oricine nu-i place o intrebare sau raspuns.Si nu e bine. Daca ar fi supravegheata de admini as mai zice, dar... e la liber!