| MaryWhiteRose a întrebat:

Pun intrebarea asta din plictiseala si pura curiozitate: Daca v-ati putea dori orice ce v-ati dori? >:"

Răspuns Câştigător
| νααℓι a răspuns:

Sanatate happy
Funda?

16 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Mi-as dori sa dau timpul inapoi si sa repar o mare greseala facuta.

| eliaclodia a răspuns:

Dorintele sunt slabiciune, vointa e o forta. Ce as vrea, cand pot vrea orice, nu daca, caci e logic ca sunt libera sa vreau orice imi permite adn-ul, nu? O ordine pentru a vrea tot ce tine de iubire, rand pe rand.

| iubesc a răspuns:

Mi-as dori sa fiu cea mai fericita femeie si bineinteles sanatate.

| Wøodenpints a răspuns:

Un Kalashnikov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice. Logic.

| hummmer a răspuns:

Banii lui Bill Gates, ca restul mi le cumpar pe urma...

| TashaUhm a răspuns:

Imi doresc:
-un oceam plin cu Teequilla
-Sa am super-puteri
-sa fac Bungee jumping de pe Burj Khalifa
-sa scap de preoti, prosti si manguste
-sa-l sechestrez pe Justin biberon(sau cum l-o chema)
Si lista poate continua`! Aaa. era sa uit. si sa ii impusc pe toti manelistii de pe planeta`!

| Florincrap a răspuns:

As calatori in lumea-ntreaga.In locurile cele mai pitoresti si frumoase, nu unde se duc milionarii.

| KinoAndreea a răspuns:

Sanatate, cand voi fi mai mare sa am un serviciu destul de bun si de lunga durata, prietenii aproape, familia.happy

| lunathemoon a răspuns:

Eu mi-asi dori, sincer, mai multe! As vrea mult sa il cunosc pe Jorge Blanco(daca nu il sti uitate pe net la el in 2013) si sanatate...sa iubesc mate ca sa pot intra la liceul de informatica...cam asta!

| Aqustic a răspuns (pentru lunathemoon):

Si eu mi-asi dori sa iubesc matematica laughing dar nu cred ca se va indeplini vreeodata.

| MaryWhiteRose explică:

N-am stiut cui sa-i dau funda asa ca i-am dat celui ce a cerut laughing.

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Sa pot citi ganduri.

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Sau sa pot fi invizibila

| adych a răspuns:

Singurul lucru de care ai nevoie este sanatatea, ca in rest poti face orice in viata.

| blueskies14 a răspuns:

Un caine care sa vorbeasca! :X