| Emeraude a întrebat:

Daca ati putea scrie o carte, care ar fi subiectul acesteia si care ar fi continutul? =]

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Iubirea...clar...nu stiu care ar fi continutul... o poveste de dragoste care sa atraga atentia prin naturalete si sinceritatae!happy

kratos
| kratos a răspuns:

M-as inspira din jocul God of War cu siguranta http://en.wikipedia.org/wiki/God_of_War_%28video_game%29 :D!

| xibalba a răspuns:

Pai... ar fi povestea de dragoste a 2 tineri, bineinteles... le-as urmari istoria din copilarie pana la batranete. mi-ar placea mult, dar nu ma apuc de scris... pana atunci, prefer sa citesc cartile scrise de altii.

| Marii a răspuns:

Viata unei fete, in varsta de 17 ani care este la liceu, are mult prieteni, un iubit perfect, dar seara iese si ucide persoane foarte bine alese. Motivul pentru care face asta este ca cineva i-a ucis parintii, iar acum vrea sa arate si lumii cum este sa fie ucis cineva drag.
Finalul il spun cand termin de scris carteahee hee.

| Betty18 a răspuns:

Daca as putea si as sti cum sa scriu as face o carte psihologica despre increderea in oameni si in propia persoana caci sunt multi care se confrunta cu astfel de problemebig grin

succes

| shishilik a răspuns:

Pai un scriitor bun nu-si spune niciodata subiectul pana nu finalizeaza cartea... dar cum nu sunt un scriitor bun, cred ca as scrie despre arta. Am multe idei in legatura cu subiectul asta. Ar fi un melanj arta - iubire...:X

| mariaale a răspuns:

despre animeury imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Autobiografia, deocamdată.
Pa, pa.