| Dragutza23 a întrebat:

Daca aveti o prietena si va minte pe la spate ce ati face?

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Nu asi mai numi-o prietena si a -si ignora-o total!

9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

As întreba-o care e motivul pentru care face asta, aş vorbi deschis cu ea. Dacă neagă şi eu am dovezi clare că aşa face, atunci nu aş mai vorbi cu ea. Baftă!

| Rukhsandra a răspuns:

Daca imi ie "prietena " nu ma minte si ma vorbeste pe la spate... prietenii nu fac asta

| shtephie a răspuns:

As ignora-o, n'as mai vorbi cu eawinking

| pengu a răspuns:

Pe moment nici nu m-as mai deranja sa ii cer explicatii. M-a mintit, deci a pierdut increderea pe care o aveam in ea, asta nu inseamna neaparat ca nu mai avem deloc ce sa discutam, poate ca dupa un timp as accepta sa mai tinem legatura - dar doar atat - si asta pentru eu nu port pica. Am avut astfel de persoane pe langa mine si dupa - principiul m-am dat cu capul de toti peretii, dar am omis tavanul si podeaua, deci ma mai dau o data - am mers pana intr-acolo incat am reinodat prietenia si surpriza: hehe. lupul isi schimba blana dar naravul ba!
Majoritatea oamenilor de acest fel nu se schimba poate niciodata, dar exista totusi si o minoritate, dar trebuie' sa ai grija.
tongue

| Micheline a răspuns:

Nexthappy. Pentru ce sa imi irosesc timpul cu toate prefacutele.Si apropo cel care te minte pe la spate nu poate fi numit prietenwinking

| lovegirl15 a răspuns:

Pai as ignorao total, pentru ca o persoana care e,, prietena'' mea si ma minte pe la spate nu poate fi de incredere. O data ce ma minte cu nerusinare, automat nu mai pot sa am incredere in ea, o data ce stiu ca e o mincinoasa.Nu-mi place sa am legatura cu persoane false, care nu stii dca iti spune sau nu adevarul.Deci in concluzie, nu as vrea sa am de a face cu o astfel de,, prietena''
fundita plz?puppy dog eyes

| Gabi1335 a răspuns:

Dar nu trebuie sa te superi din asta trebuie doar sa o intrebi de ce face asta si sa nu o mai faca ca te superi pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, in primul rand nu-ti e prietena, prietenii nu te mint, si ce-as face:as renunta la ea, definitiv.Nu merita prietenia mea, dar mai intai as vrea sa stiu de ce a mintit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu e prietena, daca iti era prietena nu te mintea. Poàte ai vrut sa te intrebi, de ce oamenii mint? Unii sunt mincinosi, au diferite caractere, iti dai seama imediat, cand mint si de ce o fac, altii din prostie. Uite si tu, ai aici useri care mint de ingheata apa, rau de tot, si iti dau sfaturi frumoase, sa le fie rusine! Mai ales celor care vorbesc pe la spate si se cred respectuoasi!
Alina, oamenii mint din prostie, sau sa isi ascunda adevarata fata, adevarat?! de ce ne mint altii pe noi? dar de ce mintim noi? asta e mai grav! Sa aveti o zi buna!