| KoReEaN a întrebat:

Ce sa fac daca am o prietena care ma barfeste pe la spate

Răspuns Câştigător
| aDdAcaRMeN a răspuns:

Nu poti sa o consideri prietena, si in cazul in care vrei sa ramaneti prietene ai grija sa nu i spui orice

19 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ce sa fac daca am o prietena care ma barfeste pe la spate==nimic
Să știi că te barfeste pe la spate!

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa te descotorosesti de ea.Aceea nu poate sa fie numita prietena.

| oana1238105 a răspuns:

Persoana care mi-a trimis acest mesaj mi-a zis ca
dorinta i-a fost
indeplinita la 10 minute dupa ce a citit mesajul si
atunci m-am gandit
sa-l trimit. Vrajitoarele iti vor implini o dorinta!

Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea
inversa!

10...

09...

08...

07...

06...

05...

04...

03...

02...

01...

*****Pune-ti dorinta********

Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora.

Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l
trimiti, se va
intampla exact inversul dorintei tale.scz trebuia sa trimit
Raportează

| ghineanamaria a răspuns:

Sa nu o bagi in seama si sa nu mai vb cu ea.Eu asa am facut si acum imi cere iertare dar eu nu mai vb cu ea pentru ca nu imi e prietena daca ma barfeste.

| RoXxy a răspuns:

Sa ii spui:"buei radio-santz, nu ma barfi pe la spate ca is chiar in spatele tau!"laughingAia nu e prietena.Da-i papucii si termina aceasta "prietenie":p

| BeByTzZa a răspuns:

Aia nu e prietena!oh go on

| nimicaici a răspuns:

Pai in primul si primul rand asta nu e prietena happy Tu trebuie sa o ingnori, sa nu ii dai atentie, las-o pe ea sa vorbeasca despre tine cat vrea, stii, dupa fapta si rasplatawinking
Eu iti zic ca nu ai nevoie de asa prieteni, si ai grija ce secrete le spui la astfel de "prieteni".am patit-o si eu si din cauza unei "prietene adevarate " m-am despartit de iubitul meu, acum 4 luni crying

Lumea e atat de falsa, cauta sa iti faci prieteni reali, desi, in ziua de azi sunt cam rari sad Pup, si nu o baga in seama pe fata aia, sa te barfeasca pana i-a cadea limba, stii, vorba aia :*

| DeeaDLove12 a răspuns:

Intoarcete cu fata laughinglaughing

| LilyOfTheValley a răspuns:

Nu cred ca se numeste prietena. Spune ce simti si ca nu asa se poarta o prietena buna!

| komadechips01 a răspuns:

Natyujka mea. Daca o prietena face asa ceva nu se mai poate numi prietena...Crede`ma iti spun din propria experienta.Stii si tu ce o fost la mine in clasa ( faza cu sefu clasei)...DDe atunci Mar C az ( nu zic numele complet) si multe altele nu imi mai sunt prietene.
Funda?

| cryna a răspuns:

Scapa cat mai repede de ea big grin adica nu mai fi prietena cu ea

| entzückendesKätzchen a răspuns:

Pai d moment c acea persoana te barfeste pl spate nu cred ca o poti numi prietena.lumea e plina d oameni cu multte fete, dar u mentinete p pozitie si nu te lasa intimidata.sh nu ii raspunde cu aceeasi arma va fi penibil arata-i ca u esti mai inteligenta

| Miriiii a răspuns:

Ma njth ce ai putea tu sa facii...laughing) cu nu te stiu laughing
Dar stiu ce as putea eu sa ii fac so iti dau drept exemplu`laughing sa ii dai o mama de bataieelaughing

Si aia nu mai este prietena tha daca te brafestewinking

| delia_6094 a răspuns:

SIMPLU : Nu mai esti prietena cu ea, n-o mai bagi in seama si poti sa o barfesti si tu.Astea sun lucrurile care trebuie sa le faci in cazul in care i-ai zis ca nu-ti convine si continuat!:d

| maria_4274 a răspuns:

Din start nu o poti numi prietena daca face asa ceva.incheie conturile cu ea; nu merita prietenia ta, asta e clar.Intr-o prietenie e vorba de incredere si sinceritate, insa daca ea nu te accepta asa cum esti sau nu iti spune ceea ce gandeste ce rost are sa-i impartasesti ei momentele rele si bune, nu merita.

| Cili a răspuns:

Kill herwinking

| girlpink44444444 a răspuns:

Pai spune-i ca ai aflat ca ea te barfeste si intreab-o ce are cu tine de te barfeste.

Sper ca te-am ajutat!

fundita?

| cristina_6203 a răspuns:

Te duci si ii spui fetito ceai cu mine si pe urma pleci si ea te intreaba de ce nu mai vorbesti cu ea si tu nu-i spui nimic.

| Ela2380 a răspuns:

Pe aceea in primul rand n as numi o prietenahee hee