| Umbra3 a întrebat:

Daca banii ar creste in copaci ce s-ar intampla? As dori sa aflu cat mai multe pareri!

4 răspunsuri:
| rogvaiv10 a răspuns:

Pai, ar fi bataie pe bani, nu-i asa?
Am vedea doar prostime prin jur.

Te pup!

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

N-am mai avea paduriilaughing.Iar oameni s-ar bate be copaci ramasi in paduri sau piete.iar nu ar mai fi la furat de cirese ar fi la furat de bani. Dar totusi nu ar mai fi romanica(si toate tarile) asa sarace.

| ღRarityღ a răspuns:

Ceva de genul bani ar creste in copaci din copaci se fac harti si din harti bani

| condemnedAntagonist a răspuns:

Nimeni n-ar mai avea slujbe nimeni n-ar mai cumpara nimic oameni sar bate si unii ar murii fara aer