| RAY a întrebat:

Daca beau sange de vegan/a oare ma voi mai voi purifica si voi deveni mai sanatos? propun ca vegani sa se sacrifice pentru binele celor care au cancer doar asa il vom invinge este o idee rea?

https://www.tpu.ro/......-persoana/

17 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwhahahahaha,, ai un haz uneori de imi pare rau ca ma contrez cu tine!
Te faci vampir acum?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Doar de fete vegane da

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu faci cumva discriminare

| RAY explică (pentru Drimmero):

Si daca devin gay vrei sa intra toate fetele in depresie sa se sinucida ca nu mai vorbesc cu ele?

| J0B0MAT a răspuns:

Ce ai cu veganii? Lasă oamenii să mănânce ce vor.
Îţi propun să te faci un vampir vegan.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Asa voi face, tu esti vegana?

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Nup.
Vampir vegan adică să bei numai sânge de animale.
Oricum, dacă eşti vampir clar nu mai ai treabă de boli.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Vreau sa beau sange de fete vegane ca e mai dulce, am auzit ca ele sunt si cuminti si virgine pana la 90 de ani unde isi vor imparti casa cu pisicile pe care incearca sa le faca vegane

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Te purifici!

| Mayhem666 a răspuns:

Vrei sa-mi bei sangele? Oricum, nu am sange de vegan, am sange de vegetarian.
Chiar nu inteleg ce aveti cu ea, mie mi se pare simpatica, si are dreptate.
In intrebarea ei era vorba de transplant de sange, nu de a bea sangele cuiva. Totusi, sa nu trecem la vampirism, ca asta e treaba mea.

| RAY explică (pentru Mayhem666):

Dar ea a afirmat ca sangele de vegana vindeca cancerul si purifica organismul, nu-mi plac acele, eu beau direct sangele

| Clorox a răspuns:

Daca eu afirm ca cine ma pupa pe obraz se vindeca inseamna ca este adevarat? laughing

| RAY explică (pentru Clorox):

Daca esti vegana da si faci si banii, in Romania faci banii usor, ai nevoie de oase si de icoane

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Aha, super... Deci cine vrea sa se vindece sa vina sa ma pupe-n ***, rata de vindecare este de 100% laughing

| RAY explică (pentru Clorox):

Clar,zeus fie cu tine daca faci banii sa te gandesti la contul meu bancar, nu uita ca ma rog pentru tine

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Impartim laughing