| Nistick a întrebat:

Daca Boc ar impozita prostia ce s-ar intampla?

Eu am impresia ca bugetul ar creste thinking dar foarte multa lume s-ar putea sa ramana saraca de pe urma asta...

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am fi o tara mai putin talentata, fara talente autohtone care fac poze "artistice" in casa si le pun pe site-uri de socializare ca sa se prapadeasca de ras vecinii, fara talentate care se cred un fel de "femei fatale" cand ele nu sunt altceva decat mijloace, niciodata un scop.Si nu-i asa ca am fi o tara mai trista?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca Boc a impozitat deja prostia. Pentru ca, numai niste prosti ar sta cuminti cum stam noi, inghitind ca pe o pilula amara, scaderile drastice de salarii si cresterile astronomice de preturi. Suntem o tara de prosti, ilustrare perfecta a ideii ca "mamaliga nu explodeaza".

| Nicoleta a răspuns:

Ohooo da' ce ar crestelaughing
Am iesi din criza.

| luiza a răspuns:

Si inca cu cat ar creste!

| Mihai7best a răspuns:

Am da pe langa de la atatia bani laughing