| ManutzuWolfy a întrebat:

Daca cineva ar vrea sa iti indeplineasca 3 dorinte ce ti-ai dori?

7 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Sa fim cu totii sanatosi si atat. Daca ai sanatate, le ai pe toate.

| OanaG a răspuns:

Deh.nu ti le-as spune. Sunt pastrate acolo, daca ti le zic nu se mai indeplinesc :*

| NuAmHabar a răspuns:

In primul rand sanatate vesnica, ca degeaba ai bani daca esti bolnavsad

| hehehe a răspuns:

Hmm. greu, foarte greu. thinking
1.sa reusesc sa fac 2 facultati in acelash timp.
2.sa devin expert TPU blushing
3. sa mai am inca 3 dorinte laughing big grin

mitsu.

| Lady_6501 a răspuns:

Sa am o cariera de succes
sa fiu langa pers pe care o iubesc ever
sa-i pot ajuta pe ceilalti

1.sa fiu nemuritoare si sanatoasa vesnic, eu, familia mea, prietenii si dusmanii meilaughinghee hee
2.sa fiu extra celebra(asta deduce ca o sa am si muuulti bani:devil. si un mediu luxos in care sa traiesc
3.sa mai am inca vreo 4 dorinte in plus:devil)

| deutza_3149 a răspuns:

Sa pot vorbi cu animalele, sa pot citi gandurile oamenilor si sa fiu mereu inconjurata de persoane care ma iubesc