| anonim_4396 a întrebat:

Dacă cineva face un cont fals pe Instagram, ca cineva cunoscut sa cada in plasa, iar acel cunoscut vrea sa afle cine e, se poate afla? Sau dacă merge la poliție, va afla cine a făcut contul?

Scuzati categoria, asta e cea mai populară.

Răspuns Câştigător
| Duduman1996 a răspuns:

Nu. Chiar nu are cum...Asta daca de exemplu ti-ai folosit adresa de mail cu numele tau si este publica, in rest chiar nu are cum?

1 răspuns:
| Romanul86 a răspuns:

Dacă are poze poți cu un program să afli din ce locație le-a pus pe internet după cifrele care apar când le downladezi dar nu poți știi cine le-a pus.