| Anonymus3000 a întrebat:

Daca cineva m-a facut "urat" in gluma pe facebook cu ce replica smechere sa ii inchid gura sau o replica cu care sa fac ca inteleg hazul etc. Sper ca ati inteles ce am zis. funda

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Multumesc frumos - ha ha ha

| JiTerra a răspuns:

Gen " Urat? Frate cand te-ai uitat ultima data in oglinda? si apropo imi placea cea de-a 3-a ta narawinking
sau sau poti sa-l injurilaughing chestii de masa sa sa arati ca esti educat as merge pe prima, dar daca vrei sa-i arati ca ai inteles "gluma" : poti pune un simplu: laughing / nu-i raspunzi

| SookiexD a răspuns:

Spune-i ceva de genul : Du-te si fa-ti o poza, pune-o pe Google si priveste cum toate femeile vor incepe avorturile cand te vad pe tine thinking