| Andryutza12 a întrebat:

am o fata oribila in clasa pe care o urasc la nebunii si se crede cea mai tare spuneti va rog vreo replica interesanta pentru a putea sa ii inchid gura?
; D

5 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Ești fraier ce să mai. Câți 12 ani ai? Lasă fata în pace, la cum vorbești nu ești în stare să închizi gura nimănui.

| Andryutza12 explică (pentru Morphines):

Nu ma cunosti bine!

| 020699 a răspuns:

Heii!
Daca este oribila, si tu la fel vezi asta. Pursismplu nu-i trage atentia si atit!
Cu replice nu faci nimic, daca o sa vada ca nimeni nu-i trage atentia o sa vezi ce o sa se intimple'e.

| ChrisWayne a răspuns:

'' p***a in bale ''